logo
Manikúra

Manikúra je určena pro ženy i pro muže. Přinese Vám nejen oddech, relaxaci, ale také uspokojivý pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Manikúra obsahuje následující úkony a trvá přibližně 40 minut:

- zkrácení a formování nehtů

- odstranění a zatlačení kůžičky

- výživový olej

- výživný krém

Dále nabízíme ženám i mužům kromě klasické manikúry, manikúru japonskou P-shine. Je to přírodní technika úpravy nehtů, při které se do předem upravených a odmaštěných nehtů vmasíruje pasta, která je složena z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky, která se těží v japonském moři. Na nehet se tato pasta nanáší speciální leštičkou z jelenicové kůže a poté se speciálním pudrem zalešťuje do nehtu jelenicovým hadříkem.

Tato manikúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, nehty posiluje a obohacuje o důležité vitamíny. Díky takovéto péči se nehty nelámou, netřepí, krásně se lesknou a působí upraveně.

Dále nabízíme nadstandartní služby:

CND Shellac

Shellac je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a naprosto šetrnou úpravu nehtů bez poškození a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí péči.

Shellac se nanáší jako lak. Odstranění jen v 10 minutách! Žádné pilování! Žádné brusky! Výsledek: 14denní nádherný zrcadlový lesk!

Unikátní technologie (pouze zn. CND Shellac) umožňuje nejšetrnější aplikaci bez jakéhokoliv poškození nehtů. U ostatních gel-laků je nutné povrch nehtů přepilovat pilníkem a při odstranění gel-lak odbrousit. Před nanesením a při odstraňování CND Shellacu se nehty nepilují, proto nedojde k sebemenšímu oslabení nehtů.

CND Shellac je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Při jeho následném odstranění se používá pouze aceton, nebo odlakovač a nehty se znovu nalakují stejně jako při první aplikaci. Je naprosto hypoalergení, vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak, pro nehty lámavé.

Kontakt

Andrea Šárovcová
602 222 909

manped

Ceník manikúra
Klasická manikúra (30 min) - 260 Kč

(zapilování nehtů do požadovaného tvaru, ošetření kůžičky, masáž ruky, aplikace výživného laku/leštění)

P.shine – Japonská manikúra (50 min) - 350 Kč
(zapilování nehtů, ošetření kůžičky, aplikace P.shine, masáž rukou hydratačním krémem, aplikace výživného oleje)

Lakování:
Klasický lak - 60 Kč

Shellac CND - 520 Kč

Zdobení nehtů - razítka 65 Kč/1ks, francouzská manikúra 50Kč, kamínky - 5Kč/1ks

Pedikúra

Při procedurách pedikúry používáme profesionální pedikúru značky Gehwol. Nabízíme klasickou mokrou pedikúru, která zahrnuje:

- bylinnou koupel

- ošetření zrohovatělé kůže (skalpel, pemza)

- peeling

- ošetření nehtů + lakování (OPI, LA chat, Avon, CND Shellac)

- masáž plosky nohou

Odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, je samozřejmostí každé pedikúry u nás.

Nadstandartní ošetření:

Trápí vás zarůstající či deformovaný nehet? Chcete se zbavit bolesti a bojíte se chirurgického zákroku? Ideálním řešením jsou nehtové špony, které uleví od bolesti, vyléčí nehet a po dobu léčby vás na rozdíl od návštěvy chirurga nevyřadí z provozu.

Aktivní nalepovací špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada pacientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou pacienti vyhnout chirurgickému zákroku. Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

Aktivní nalepovací špony podofix® se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit pacientovo nepohodlí. Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony pacienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity.

Reflexologie chodidel

Nohy a ruce jsou považovány za zrcadla těla a tlak na přesná místa (reflexní body) podporuje léčbu jim odpovídajících částí těla.

Reflexní zóny jsou spojeny skrz pečlivě zmapované cesty s určitými částmi těla. Každý orgán, žláza a další fyziologické části mají svůj protějšek v reflexním bodu, skrz který terapeut může objevit, zda vše funguje tak, jak má a aplikovat přiměřený tlak, aby napravil problém. Léčba jednotlivých orgánů prostřednictvím reflexní léčby nohou spočívá v korigování celkové energetické nerovnováhy v organismu.

Mnoho faktorů jako stres, napětí, úzkost, nevyvážená strava, znečištěné životní prostředí či nedostatek tělesného pohybu mohou mít negativní vliv na „výrobu“ a cirkulaci naší přirozené energie.

Ceník pedikúra

Klasická mokrá pedikúra bez lakování - 450 Kč

Klasická mokrá pedikúra včetně laku - 510 Kč

Klasická mokrá pedikúra + Shellac - 650 Kč

Shellac bez pedikúry - 370 Kč

Nehtové špony podofix – aplikace špony - 250 Kč