logo
Manikúra

Manikúra je určena pro ženy i pro muže. Přinese Vám nejen oddech, relaxaci, ale také uspokojivý pocit, že jste pro své nehty udělali maximum. Manikúra obsahuje následující úkony a trvá přibližně 40 minut:

- zkrácení a formování nehtů

- odstranění a zatlačení kůžičky

- výživový olej

- výživný krém

Dále nabízíme ženám i mužům kromě klasické manikúry, manikúru japonskou P-shine. Je to přírodní technika úpravy nehtů, při které se do předem upravených a odmaštěných nehtů vmasíruje pasta, která je složena z včelího vosku, mateří kašičky a křemičité hlinky, která se těží v japonském moři. Na nehet se tato pasta nanáší speciální leštičkou z jelenicové kůže a poté se speciálním pudrem zalešťuje do nehtu jelenicovým hadříkem.

Tato manikúra podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, nehty posiluje a obohacuje o důležité vitamíny. Díky takovéto péči se nehty nelámou, netřepí, krásně se lesknou a působí upraveně.

Kombinovaná manikúra

Kombinovaná manikúra je jedna z nejefektivnějších manikúr, je hodně oblíbená a vhodná pro všechny typy kůže. Provádí se za sucha, kůžička se začišťuje pomocí brusky a poté se odstřihne. Výsledek je krásný a vydrží déle. Tato manikúra je součástí procedury Crystalac. Crystalac (gellak) zajistí krásné, upravené nehty na 2-4 týdny. Je vhodná jak pro zákaznice, které preferují přirozený vzhled nehtů, tak pro ty, které mají rády barevné kombinace, malování a abstraktní designy.

Dále nabízíme nadstandartní služby:

Gellak

Gellak je správnou volbou pro ty zákaznice, které vyznávají přírodní a naprosto šetrnou úpravu nehtů bez poškození a zároveň nemají dostatek času a trpělivosti na pravidelnou domácí péči.
Gellak je materiál, který je odolný jako gel, ale nanáší se na nehty jako lak, který se tvrdí v UV lampě. Vhodný pro všechny druhy nehtů, zvláště pak, pro nehty lámavé.

Kontakt

Iveta Buchtová
605 139 331

manped

Ceník manikúra
Klasická manikúra (30 min) - 350 Kč

(zapilování nehtů do požadovaného tvaru, ošetření kůžičky, masáž ruky, aplikace výživného laku/leštění)

Kombinovaná manikúra- 450 Kč

P.shine – Japonská manikúra (50 min) - 500 Kč
(zapilování nehtů, ošetření kůžičky, aplikace P.shine, masáž rukou hydratačním krémem, aplikace výživného oleje)

Crystalac (Gel lak) - 700 Kč

Zpevnění přírodních nehtů gelem - 790 Kč

Odstranění Crystalac (včetně manikúry a následné úpravy nehtů) - 450 Kč

Zdobení kamínky podle velikosti 5 - 50 Kč
Razítka - 65 Kč
Malování podle velikosti - 50-100 Kč
Chrom - 50 Kč
Třpytivý prach - 30 Kč
Nálepky podle velikosti - 10-30 Kč